Ապառիկ վարկավորման նախատոնական Ակցիա
29.11.2019թ.-ից մինչև 01.12.2019թ. (ներառյալ) ձևակերպեք ապառիկ վարկ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով ավելի քան 300 վաճառքի կետերում` և տվյալ վարկի առաջին վճարման մասով ուշացում չունենալու դեպքում Դուք կստանաք հնարավորություն մասնակցել ամանորյա խաղարկությանը:
Ամանորյա խաղարկությունը կհեռարձակվի առցանց՝ Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում: Պատահական վիճակահանության սկզբունքով կընտրվեն 7 մասնակիցներ, ովքեր կշահեն աննախադեպ մրցանակ՝ Ակցիայի ընթացքում ձևակերպած ապառիկ վարկի ամբողջական մարում՝ մինչև 500.000 ՀՀ դրամի չափով:
Ակցիայի պայմաններ և կանոններ
1. Ժամկետ` 29.11.2019-01.12.2019թթ. (ներառյալ):
2. Մասնակիցներ` ֆիզիկական անձինք, ովքեր ձևակերպել են ապառիկ վարկ Ակցիայի գործողության ժամկետի ընթացքում:
3. Հաղթողի ճանաչման սկզբունքներ` ապառիկ վարկի մարման ժամանակացույցի համաձայն առաջին վճարման մասով ժամկետանցման բացակայություն:
4. Մրցանակ` Բանկի կողմից Ակցիայի գործողության ժամանակահատվածում ստացած ապառիկ վարկի պարտավորության ամբողջական մարում, բայց ոչ ավել, քան 500,000 ՀՀ դրամ (ներառյալ վարկի տոկոսագումարը և միջնորդավճարները):
5. Խաղարկվող մրցանակների քանակ` 7:
6. Մրցանակների հանձնման կարգ`
- հաղթողները ընտրվում են օնլայն-խաղարկության միջոցով, որը անցկացվում է պատահական ընտրության սկզբունքով վիճակահանությամբ Բանկի Գլխամասային գրասենյակում առանց մասնակիցների ներկայության` ֆեյսբուքյան սոցիալական կայքի Բանկի պաշտոնական էջում` ուղիղ հեռարձակմամբ,
- հաղթողներին տրամադրվում են միայն Ակցիայի շրջանակներում նշված մրցանակները և նախատեսված մրցանակների փոխարեն այլ մրցանակներ և համարժեք գումար չի տրամադրվում,
- նցկացվող Ակցիայի շրջանակներում մրցանակները տրամադրվում են բացառապես Ակցիայի հաղթողներին և չեն տրամադրվում այլ անձանց (այդ թվում լիազորված անձանց),
- միևնույն հաճախորդը չի կարող կրկնակի դառնալ Ակցիայի հաղթող, նույնիսկ եթե Ակցիայի ընթացքում հաճախորդը ձևակերպել է 1-ից ավել ապառիկ վարկ (տվյալ դեպքում իրականացվում է փոքր գումարով վարկի մարում):
7. Մրցանակների տրամադրման ժամկետ` խաղարկությունը անցկացնելուց հետո 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում: Հաղթողներին հանձնվում են համապատասխան հավաստագրեր:
8. Ակցիայի ամփոփման և հաղթողների մասին տեղեկատվությունը տեղադրվում է նաև Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում (անձնական տվյալները հրապարակելու իրենց գրավոր համաձայնությունը ստանալու դեպքում):
9. Բանկը պատասխանատվություն չի կրում հաճախորդի կողմից տրամադրված սխալ կոնտակտային տվյալների համար կամ վերջիններիս փոփոխման համար, որի դեպքում Բանկը տեղեկացված չի եղել:

Предновогодняя Акция по кредитам в рассрочку
Банк ВТБ (Армения) в день “Чёрной пятницы” запускает беспрецедентную предновогоднюю Акцию по кредитам в рассрочку.
С 29.11.2019г. по 01.12.2019г. (включительно) оформите кредит в рассрочку более, чем в 300 точках продаж через Банк ВТБ (Армения) – и в случае отсутствия просрочки по первому платежу данного кредита Вы получите возможность принять участие в новогоднем розыгрыше.
Новогодний розыгрыш будет транслироваться в онлайн-режиме на официальной странице Банка в Facebook. Методом случайной выборки будут определены 7 участников, которые выиграют уникальный приз – полное погашение обязательств по кредиту в рассрочку, взятому в период действия Aкции, на сумму не более 500,000 драмов РА.
Условия и правила Акции:
1. Срок – 29.11.2019-01.12.2019гг. (включительно).
2. Участники – физические лица, оформившие POS кредит в течение срока действия Акции.
3. Принципы признания победителя – отсутствие просрочки по первому платежу POS кредита согласно графику погашения.
4. Приз – полное погашение со стороны Банка кредитной задолженности по POS кредиту, полученной в период действия Акции, но не более 500,000 драмов РА (включая сумму процентов и комиссий по кредиту).
5. Количество розыгрываемых призов – 7.
6. Порядок вручения призов:
- победители будут выбраны путем онлайн–розыгрыша, который проводится посредством случайной выборки методом лотереи в Головном офисе Банка без присутствия участников розыгрыша по онлайн-трансляции на официальной странице Банка в социальной сети Facebook,
- победителям предоставляются только указанные в рамках Акции призы и вместо предназначенных призов другие призы и эквивалентная сумма не выдается,
- призы в рамках проводимой Акции предоставляются исключительно победителям Акции и не передаются другим лицам (в том числе доверенным лицам),
- один и тот же клиент не может повторно стать победителем Акции, даже если в период Акции клиент оформил более 1-го POS кредита (в данном случае осуществляется погашение кредита с меньшей суммой задолженности).
7. Срок выдачи призов – в течение 3-х рабочих дней после проведения розыгрыша. Победителям вручаются соответствующие сертификаты.
8. Информация об итогах и победителях Акции размещается также на официальной странице Банка в Facebook (при получении их письменного согласия на опубликование персональных данных).
9. Банк не несет ответственность за предоставленные клиентом неверные контактные данные или за их изменение, о котором Банк не был поставлен в известность.