ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է ամրագրել Mastercard քարտերով կացարաններ և ստանալ cashback մինչև 10%
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Mastercard միջազգային վճարային համակարգը իրենց հաճախորդներին առաջարկում են ճանապարհորդել շահավետ պայմաններով և ուղևորությունների ընթացքում խնայել կացության ծախսերը։
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը տեղեկացնում է Mastercard քարտի բոլոր քարտապաններին, որ հնարավոր է ամրագրել կացարան  Booking.com կայքի հատուկ էջից և ստանալ 4%-10% cashback: Գումարի փոխհատուցման տարբերակով հաճախորդները կարող են ամրագրել Booking.com կայքի հատուկ էջում, իսկ cashback-ը՝ ստանալ մեկնելուց հետո 65 օրվա ընթացքում:
Այս շահավետ առաջարկը կտևի մինչև 2020 թվականի մարտի 31-ը:
Հիշեցնում ենք, որ դեբետային քարտերի օգտագործումը՝ Mastercard Standard Unembossed, Mastercard Standard, Mastercard Gold, Business քարտերով և World Black Edition պրեմիում կատեգորիայի քարտերով ոչ միայն շահավետ է, այլև հեշտ և անվտանգ:
Mastercard քարտերն ունեն մի շարք առավելություններ և առանձնահատկություններ՝
• մինչև 10,000 ՀՀ դրամ վճարումներ` մեկ հպումով և առանց PIN կոդ մուտքագրելու
• քարտային հաշվի օնլայն լիցքավորում՝ TelCell և Easy Pay վճարային տերմինալների միջոցով կամ cash-in  բանկոմատներում՝ թղթադրամները փաթեթով մուտքագրելու միջոցով
• արտերկրից ուղարկված դրամական փոխանցումների ակնթարթային ստացում՝ Կոնտակտային կենտրոն մեկ զանգի միջոցով՝ նշելով միայն Ձեր անձնական տվյալները, փոխանցման կոդը և գումարը
• անհպում կրիչներ՝ այլ ոչ թե մագնիսական, ինչը ավելի անվտանգ է և դժվար է ենթարկվում կեղծման
• միացում Secure Code ծառայությանը, որն ինտերնետ գնումների պահին պահանջում է հաստատում SMS-հաղորդագրության միջոցով՝ անվտանգ դարձնելով գնման գործընթացը։
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Mastercard քարտերը բազմարժութային են՝ միաժամանակ ներառում են հաշիվներ 4 հիմնական արժույթներով՝
• ՀՀ դրամ
• ԱՄՆ դոլար
• Եվրո
• Ռուբլի
Mastercard Gold քարտերով կարելի է գումար կանխիկացնել ՎՏԲ խմբի ԱՊՀ երկրներում և Վրաստանում գործող բանկոմատներում` 0% միջնորդավճարով։ Mastercard քարտերը կարելի է օգտագործել աշխարհի ավելի քան 1 միլիոն բանկոմատներում և կատարել անկանխիկ գործարքներ ավելի քան 32 միլիոն վաճառքի և սպասարկման կետերում: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բանկոմատների ընդհանուր թիվը 184-ն է, որոնցից 27-ը, հիմնական գործառույթներից բացի, ապահովված են  միաժամանակ Cash-in և Recycling գործառույթներով:

Банк ВТБ (Армения) предлагает бронировать жильё картами Mastercard и получать кэшбэк до 10%
Банк ВТБ (Армения) и международная платежная система Mastercard предлагают своим клиентам путешествовать на выгодных условиях и экономить на проживании во время поездок.
Банк ВТБ (Армения) всем держателям карт Mastercard сообщает, что можно бронировать жильё на специальной странице сайта Booking.com и получать 4%-10% кэшбэк. Бронировать с возможностью возврата средств можно со специальной страницы сайта Booking.com, а кэшбэк - получить в течение 65 дней после выезда.
Это выгодное предложение будет длиться до 31 марта 2020.
Напоминаем, что пользование дебетовыми картами Mastercard Standard Unembossed, Mastercard Standard, Mastercard Gold, Business картами и картами премиальной категории World Black Edition не только выгодно, но и легко и безопасно.
Карты Mastercard имеют ряд преимуществ и особенностей:
• •    оплата до 10.000 драмов РА - одним прикосновением и без ввода PIN кода;
• •    пополнение карточного счета онлайн через платежные терминалы TelCell и Easy Pay или за раз: в банкоматах cash in вводом разных купюр;
• •    получение мгновенного денежного перевода из-за рубежа одним звонком в Контактный центр, указав лишь свои личные данные, код перевода и сумму;
• •    бесконтактные носители, а не магнитные, что безопаснее: их труднее фальсифицировать;
• •    подключение к услуге Secure Code, которая в момент интернет покупки требует подтверждения через SMS сообщение.
Карты Mastercard Банка ВТБ (Армения) мультивалютные - включают в себя одновременно счета в 4-х основных валютах:
• o    драмы РА,
• o    доллары США,
• o    Евро,
• o    рубли РФ.
Картами Mastercard Gold можно получить наличные в банкоматах Группы ВТБ в странах СНГ и Грузии с комиссией 0%-ов. Карты Mastercard можно использовать более чем в 1 млн. банкоматов по всему миру и совершать безналичные расчеты в более чем 32 млн торговых и сервисных точках. Общее количество банкоматов Банка ВТБ (Армения) составляет 184, из которых 27, кроме основных функций, оснащены также функцией Cash-in и Recycling одновременно.