ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկում է նոր ավանդային ակցիա՝ «Խնայողությունների օրը ՎՏԲ-ի հետ»
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկում է «Խնայողությունների օրը ՎՏԲ-ի հետ» ակցիան՝ Խնայողությունների միջազգային օրվա կապակցությամբ։ 2021 թ․ նոյեմբերի 1-ից 5-ը ներառյալ ձևակերպելով «Շահավետ», «Պրոգրես» և «Հարմարավետ» ավանդատեսակները ՀՀ դրամով՝ հաճախորդները կստանան ամսական աճող տոկոսային եկամտաբերություն:
Բանկը ֆիզիկական անձ հաճախորդներին առաջարկում է «Խնայողությունների օրը ՎՏԲ-ի հետ» ակցիայի շրջանակներում բացել «Շահավետ», «Պրոգրես» և «Հարմարավետ» ավանդատեսակներ՝ սկսած 30 հազար ՀՀ դրամից և ստանալ ավանդի տոկոսային եկամտաբերությունը բարձրացնելու հիանալի հնարավորություն․ ակցիայի ժամանակահատվածում ներդրված ավանդների համար ավանդի տարեկան տոկոսադրույքը յուրաքանչյուր ամիս կաճի 0,03%-ով (տոկոսային կետով)՝ մինչև ավանդի ժամկետի ավարտը (կախված ավանդի ժամկետից՝ տոկոսադրույքը կարող է հասնել մինչև 10.03%, տարեկան եկամտաբերություն՝ 9.81%)*։
Ավանդի ժամկետը 30-ից 365 օր է: Ավանդի տոկոսները վճարվում են ժամկետի վերջում:
Ավանդ բացելիս հաճախորդը ստանում է Բանկի Visa կամ Mastercard վճարային քարտ՝ անվճար սպասարկմամբ ավանդի գործողության ընթացքում: ՎՏԲ Հայաստան Բանկի բանկոմատներից դրամական միջոցների կանխիկացումն ավանդի գործողության ընթացքում նույնպես անվճար է:
Հաճախորդների հարմարավետության համար՝ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է  ձևակերպել ավանդ հեռահար եղանակով «Վիդեո Բանկ» ծառայության միջոցով՝ առանց մասնաճյուղեր այցելելու անհրաժեշտության:
Հիշեցնենք, որ Ձեր ավանդը երաշխավորված է Ավանդների հատուցումն երաշխավորող հիմնադրամի կողմից՝ համաձայն «Ֆիզիկական անձանց բանկային ավանդների հատուցումը երաշխավորելու մասին» ՀՀ օրենքի:
Ակցիայի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի պաշտոնական կայքում՝ https://www.vtb.am/am/promotion/depozitnaia-aktsiia-den-sberezhenii   հղումով, Բանկի մասնաճյուղերում կամ զանգահարելով Կոնտակտային կենտրոն 87-87 հեռախոսահամարով:

ВТБ (Армения) запускает новую акцию по вкладам «День сбережений с ВТБ»
Банк ВТБ (Армения) запускает акцию «День сбережений с ВТБ» к Международному дню сбережений. Оформив вклады «Выгодный», «Прогрессивный» и «Комфортный» в драмах РА с 1-го по 5-eноября 2021 года (включительно), клиенты получат ежемесячно растущую доходность по процентам.
Банк предлагает клиентам физическим лицам в рамках акции «День сбережений с ВТБ» открыть вклады «Выгодный», «Прогрессивный» и «Комфортный» начиная от 30 тыс. драмов РА и получить отличную возможность увеличить процентную доходность: для депозитов, оформленных в период акции, годовая процентная ставка по депозиту ежемесячно будет повышаться на 0.03% (процентных пункта) до конца срока депозита (в зависимости от срока вклада процентная ставка может достичь до 10.03%, годовая процентная доходность 9.81%)*.
Срок вклада - от 30 до 365 дней. Проценты по вкладу выплачиваются в конце срока.
При открытии вклада клиент получает в подарок платежную карту Банка Visa или Mastercard с бесплатным обслуживанием в период действия вклада. Обналичивание денежных средств с банкоматов ВТБ (Армения) на период действия вклада также бесплатно.
С целью обеспечения комфорта Банк ВТБ (Армения) предлагает клиентам оформить вклад также посредством дистанционной услуги Видео Банк, которая позволит совершать необходимые транзакции не посещая филиалы.
Напоминаем, что Ваш вклад гарантирован со стороны Фонда гарантирования возмещения вкладов согласно закону РА «О гарантировании возмещения банковских вкладов физических лиц».
Подробную информацию по акции можно получить на официальном сайте Банка ВТБ (Армения)  по ссылке https://www.vtb.am/ru/promotion/depozitnaia-aktsiia-den-sberezhenii , в филиалах Банка или позвонив в Контактный центр по номеру 87-87.