ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը բացել է կորպորատիվ հաճախորդների սպասարկման նոր գրասենյակ
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը Երևան քաղաքի կենտրոնում նոր ժամանակակից ձևաչափով բացել է իրավաբանական անձանց սպասարկող «Մոսկվա» մասնաճյուղը։ Գրասենյակը սպասարկելու է բանկի գրեթե 1000 կորպորատիվ հաճախորդների՝ տնտեսության տարբեր ոլորտներից։ Տարեսկզբից նրանց թիվն աճել է 15%-ով։
Նոր մասնաճյուղում հաճախորդներին հասանելի են հաշվարկադրամարկղային ծառայություններ, վարկային և խնայողական պրոդուկտներ, վճարային բիզնես - քարտեր և «Բանկ-Հաճախորդ» օնլայն ծառայությունը՝ հիմնական ֆինանսական ծառայություններին շուրջօրյա հասանելիությամբ:
Գրասենյակի դիզայնը և աշխատատեղերը նախագծված են ժամանակակից ոճով և պլանավորված են այնպես, որպեսզի ապահովեն անհատական մոտեցում հաճախորդին և նրա հարմարավետությունը սպասարկման բոլոր փուլերում. դրա համար նախատեսված են հանդիպումների հատուկ սենյակներ: Այցելուներին հասանելի է առանձնացված կայանատեղի:
«Հաճախորդների բարձրակարգ սպասարկումը, արդյունավետ բիզնես գործընթացների կառուցումը և բիզնես - պահանջների նկատմամբ ուշադրությունը կորպորատիվ սեգմենտում մեր աշխատանքի հիմնական առաջնահերթություններն են: Այսօր «Մոսկվա» մասնաճյուղը սպասարկում է միջին և փոքր բիզնեսի տարբեր ոլորտների շուրջ 1000 ընկերություններ, այս տարվա սկզբից վերջիններիս աճը կազմել է մոտ 15%: Մեր նոր գրասենյակի հարմարավետ միջավայրում հաճախորդները կարող են ստանալ բանկային ծառայությունների լայն շրջանակ», - նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրենի - Տնօրինության նախագահի ԺՊ Արա Ավագյանը:
«Մոսկվա» մասնաճյուղը գտնվում է ք.Երևան, Արամի 4/3, շենք 59 հասցեում: Հաճախորդների սպասարկումն իրականացվում է աշխատանքային օրերին՝ ժամը 9:30-17:00:

ВТБ (Армения) открыл новый офис для корпоративных клиентов
ВТБ (Армения) открыл отделение «Москва» для обслуживания юридических лиц в новом современном пространстве в центре Еревана. Офис будет обслуживать почти 1 тыс. корпоративных клиентов банка всех сегментов. С начала года их количество увеличилось на 15%.
В новом отделении клиентам доступно расчетно-кассовое обслуживание, кредитные и сберегательные продукты, платежные бизнес-карты и подключение к онлайн-банку «Банк-Клиент» с круглосуточным доступом к основным финансовым услугам.
Дизайн и рабочие локации офиса спроектированы в современном стиле и организованы таким образом, чтобы обеспечить персональное внимание к клиенту и его комфорт на всех стадиях обслуживания: для этого предусмотрены специальные переговорные. Посетителям доступно выделенное парковочное место.
«Качественный клиентский сервис, выстраивание эффективных бизнес-процессов и внимание к потребностям бизнеса – ключевые приоритеты в нашей работе в корпоративном сегменте. Сегодня отделение «Москва» обслуживает около 1 тыс. компаний различных сфер среднего и малого бизнеса, с начала текущего года их прирост составил около 15%. В комфортной обстановке нашего нового офиса посетители могут получить широкий спектр банковских услуг», - прокомментировал и.о. генерального директора – председателя Директората ВТБ (Армения) Ара Авагян.
Отделение «Москва» расположено по адресу: г. Ереван, ул. Арама 4/3, строение 59. Обслуживание клиентов осуществляется по будням с 9:30 до 17:00 часов.