ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է նոր Visa Signature պրեմիում դասի քարտ
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն իր պրեմիում դասի հաճախորդներին է առաջարկում «Պրիվիլեգիա»  փաթեթը՝ Visa Signature տեսակի քարտով, որն իր մեջ ներառում է բանկային ծառայությունների լայն ընտրանի և մի շարք արտոնություններ՝ ինչպես քարտապանի, այնպես էլ նրա ընտանիքի անդամների համար:
Visa Signature քարտի հիման վրա տրամադրվող «Պրիվիլեգիա» փաթեթը նախատեսված է այն հաճախորդների համար, որոնք, ելնելով իրենց զբաղվածությունից, ակնկալում են պրոֆեսիոնալ և անհատական սպասարկում:
Հաշվի առնելով պրեմիում դասի իր հաճախորդների պահանջներն ու ցանկությունները՝ Բանկն առաջարկում է հետևյալ ծառայությունները՝
• անվճար Visa Signature պրեմիում քարտ,
• 2 անվճար Visa Platinum քարտեր՝ հաճախորդի ընտանիքի անդամների համար,
• ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի, ՀՀ և արտասահմանում այլ բանկերի բանկոմատներից սեփական միջոցների անվճար կանխիկացման հնարավորություն՝ տվյալ ծառայության համար տարեկան 50,000 ՀՀ դրամ սակագնի կիրառմամբ,
• ավանդների ձևակերպում՝ գործող տոկոսադրույքից 0.2%-ով բարձր տոկոսադրույքով,
• վարկային քարտ՝ մինչև 55 օր մարման արտոնյալ ժամանակահատվածով,
• վարկավորման արտոնյալ պայմաններ և գործընթաց,
• 50% զեղչ Բանկի անհատական պահատուփերում թանկարժեք իրեր պահելու համար:
«Պրիվիլեգիա» փաթեթը ներառում է անհատական մենեջերի ծառայություն, որը փաթեթի սեփականատիրոջը և նրա րնտանիքի անդամներին ապահովում է արագ և հարմարավետ սպասարկում՝ Բանկի բոլոր ծառայությունների հասանելիությամբ՝ երաշխավորելով հարմարավետ, բարձրակարգ սպասարկում և անհատական մոտեցում:
Պրեմիում փաթեթի հիմքում Visa Signature քարտն է՝ հետևյալ հնարավորություններով.
• ճանապարհորդական ապահովագրություն՝ 750,000 ԱՄՆ դոլար փոխհատուցման սահմանաչափով՝ տարվա 365 օրվա ընթացքում ամբողջ աշխարհով ճանապարհորդելիս: Ապահովագրական պոլիսը փոխհատուցում է բժշկական հաշիվները, դժբախտ պատահարները, չվերթի հետաձգումը կամ չեղարկումը, ուղեբեռի կորուստը և այլն: Ապահովագրությունը ծածկում է նաև հաճախորդի հետ ճանապարհորդող ամուսնու/կնոջ և երեխաների (մինչև 5 անձ) ծախսերը: Ապահովագրական պատահարի դեպքում անհրաժեշտ է կապ հաստատել +442087628373 հեռախոսահամարով կամ visa@broadspire.eu փոստով,
• «Մուտք Lounge Key գոտիներ» ծառայություն. 100-ից ավել երկրների և 300-ից ավել քաղաքների՝ 600-ից ավել օդանավակայանների VIP գոտիներ տարվա ընթացքում 4 անվճար մուտքի հնարավորություն: VIP գոտիներ մուտք գործելիս անհրաժեշտ է ներկայացնել Visa Signature/Visa Platinum քարտը,
• զեղչային լավագույն ծրագրեր. զեղչերի ամբողջական ցանկը և մանրամասն տեղեկատվությունը՝ https://cis.visa.com/en_tj/visa-offers-and-perks/ կայքում,
• «Visa Luxury Hotels Collection» ծառայություն. հյուրանոցներում արտոնություններ ստանալու համար հաճախորդին անհրաժեշտ է հյուրանոց ամրագրել https://www.visaluxuryhotels.com/ կայքում և վճարել կացության համար Visa Signature քարտով,
• հաճախորդների աջակցության համընդհանուր ծառայություն․ քարտի կորստի դեպքում վերջինիս վերաթողարկման հրատապ ծառայություն և կանխիկ դրամական միջոցների տրամադրում,
• միջազգային բժշկական և տեղեկատվական օգնության ցուցաբերում,
• «Կոնսյերժ» ծառայություն 24/7՝ ճամփորդությունների պլանավորում, տոմսերի և ռեստորանում սեղանի ամրագրում, նվերների ընտրություն և առաքում ամենապահանջկոտ հաճախորդների համար` +995706070309 հեռախոսահամարով և visa@concierge.link  էլ. հասցեով:
• գնումների պաշտպանություն. ծրագիրն ավտոմատ կերպով տարածվում է Visa Signature քարտով ամբողջությամբ վճարված գնումների վրա, սկսում է գործել քարտի տրամադման պահից և չի պահանջում որևէ փաստաթղթի ստորագրում:
Հաճախորդների հարմարավետության նպատակով՝ փաթեթի սպասարկման միջնորդավճարը կարող է սահմանվել իրենց իսկ ընտրությամբ մի քանի տարբերակներով՝ տարեկան՝ 200 հազ. ՀՀ դրամի չափով, կիսամյակային՝ 100 հազ. ՀՀ դրամ, եռամսյակային՝ 60 հազ. ՀՀ դրամ և ամսական՝ 20 հազ. ՀՀ դրամ:
Բանկում 15 մլն ՀՀ դրամ և ավելի գումարի չափով ավանդ ձևակերպած հաճախորդներին (այդ թվում ընտանիքի անդամներին) փաթեթը տրամադրվում է անվճար:
Visa Signature քարտի հիմքով «Պրիվիլեգիա» փաթեթը կարելի է ձևակերպել Բանկի «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղում՝ Մոսկովյան 35, 71/1 հասցեով: Բանկի ժամանակակից և ընդարձակ  մասնաճյուղը տրամադրում է արտոնյալ պայմաններով բանկային ծառայությունների լայն տեսականի:
«Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղն առաջարկում է նաև ներդրումային և բրոքերային ծառայություններ՝ ռուսական և արտասահմանյան արժեթղթերի շուկայում բրոքերային գործարքներ կնքելու համար՝ Quik առցանց առևտրային համակարգի և «ВТБ Мои инвестиции» բջջային հավելվածի միջոցով: Բանկի ներդրումների և բրոքերային ծառայությունների մասին մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ հետևյալ հղումով՝ https://www.vtb.am/am/invest/:
Պրեմիում դասի հաճախորդների տրամադրության տակ են՝
• պահատուփեր՝ նախատեսված թանկարժեք իրերի պահատվության համար,
• հարմարավետ սրահներ՝ նախատեսված գործնական հանդիպումներ անցկացնելու կամ պարզապես մեկ գավաթ սուրճի շուրջ հանգստանալու համար:
• ավտոմեքենայի համար հսկվող փակ կայանատեղի:
Առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի կայքում՝ https://www.vtb.am/am/privilege/ հղմամբ կամ զանգահարելով «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղ՝ +374 (10) 606090 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) предлагает новую премиальную карту Visa Signature
Банк ВТБ (Армения) предлагает своим премиальным клиентам комплексный пакет «Привилегия» на базе карты Visa Signature, который включает в себя широкий спектр банковских услуг и ряд преимуществ как для владельца пакета, так и для членов его семьи.
Пакет «Привилегия» на базе карты Visa Signature рассчитан для клиентов, которые в силу своей занятости ожидают профессиональный и индивидуальный сервис.
Учитывая требования и пожелания своих премиальных клиентов, Банк предлагает следующие услуги:
• бесплатная премиальная карта Visa Signature;
• 2 бесплатные карты Visa Platinum для членов семьи клиента;
• возможность бесплатного снятия собственных средств из банкоматов Банка ВТБ (Армения), других банков РА и зарубежом, с ежегодной комиссией для указанной услуги в размере 50.000 драмов РА;
• оформление вкладов с +0.2% к стандартной ставке;
• кредитная карта с льготным периодом погашения до 55 дней;
• льготные условия и процесс кредитования;
• 50% скидки для хранения ценностей в персональных сейфовых ячейках Банка.
Пакет «Привилегия» включает услугу персонального менеджера, который обеспечивает владельцу пакета и членам его семьи быстрый и удобный сервис с доступом ко всем услугам Банка, гарантируя комфортное и качественное обслуживание и индивидуальный подход.
В основе премиального пакета лежит карта Visa Signature со следующими возможностями:
• туристическая страховка с лимитом возмещения в 750 тыс. долларов США во время путешествий в течение 365 дней по всему миру. Страховой полис покрывает медицинские счета к оплате, несчастные случаи, отмену или задержку рейса, потерю багажа и т.д. Страховой полис покрывает также расходы супруга/супруги и детей (до 5 человек), путешествующих с клиентом. При наступлении страхового случая необходимо связаться по номеру +442087628373 или по почте visa@broadspire.eu;
• услуга «Вход в зоны Lounge Key» - доступ в VIР зоны 600 аэропортов более 100 стран и 300 городов мира с возможностью 4-х бесплатных входов в течение года. При входе в VIP зону необходимо показать карту Visa Signature/Visa Platinum;
• скидки и лучшие программы лояльности: весь список скидок и детальная информация на сайте https://cis.visa.com/en_tj/visa-offers-and-perks/;
• услуга «Visa Luxury Hotels Collection»: для получения преимуществ в отеле, клиенту необходимо забронировать отель на сайте https://www.visaluxuryhotels.com/ и оплатить проживание картой Visa Signature;
• глобальная служба поддержки клиентов - экстренная услуга перевыпуска карты в случае пропажи и предоставление наличных средств:
• международная медицинская и информационная помощь;
• Консьерж-сервис 24/7: планирование путешествий, бронирование билетов, заказ столика в ресторане, выбор и доставка подарков по самым изысканным запросам по номеру +995706070309 и по эл. почте visa@concierge.link;
• защита покупок: программа распространяется автоматически на покупки, полностью оплаченные картой Visa Signature, начинает действовать с момента выпуска карты и не требует подписания каких-либо документов.
Для удобства клиентов по их выбору комиссия за обслуживание премиального пакета может быть установлена по нескольким вариантам: ежегодная – в размере 200 тыс. драмов РА, полугодовая - 100 тыс. драмов РА, ежеквартальная – 60 тыс. драмов РА и ежемесячная – 20 тыс. драмов РА.
Для клиентов (в том числе членов семьи), оформивших в Банке ВТБ (Армения) вклад на сумму 15 млн. драмов РА и больше, пакет предоставляется бесплатно.
Оформить пакет «Привилегия» на базе карты Visa Signature можно в премиальном филиале Банка «Привилегия» по адресу ул. Московян 35 71/1. Современный и просторный офис филиала Банка предоставляет широкий спектр банковских услуг на льготных условиях.
Также, филиал «Привилегия» предоставляет инвестиционные и брокерские услуги для заключения брокерских сделок на российском и зарубежном рынках ценных бумаг посредством онлайн торговой системы Quik и мобильного приложения «ВТБ Мои Инвестиции». Подробную информацию об инвестиционных и брокерских услугах Банка можно получить по ссылке: https://www.vtb.am/ru/invest/broker/ .
В распоряжении премиальных клиентов Банка:
• депозитарий для хранения ценностей;
• уютные переговорные для проведения деловых встреч или просто для отдыха за чашкой кофе;
• закрытая охраняемая парковка для автомобилей.
Более подробную информацию можно получить на сайте Банка https://www.vtb.am/ru/privilege/ или позвонив в филиал «Привилегия» по номеру +374(10) 606090.