«ՁԵՐ ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ՏԵՂԵԿԱՏՈՒՆ»` https://www.fininfo.am/compare-bonds
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը պատրաստ է աջակցել իր հաճախորդներին արժեթղթերում ներդրումների հետ կապված խորհրդատվության տրամադրման հարցերում: Այս ծառայությունը կարող է մատուցվել նաև Բանկին դիմած թողարկողներին, թողարկման գործընթացի կազմակերպման շրջանակներում։
Այս ծառայությունների շրջանակում «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ իրականացնում է նաև խորհրդատվության տրամադրումն ընկերություններին` կապիտալի կառուցվածքի, կորպորատիվ ռազմավարության հարցերի վերաբերյալ, ընկերությունների վերակազմակերպման հետ կապված խորհրդատվական և այլ ծառայությունների մատուցում:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ կարող է իրականացնել նաև արժեթղթերով գործարքների հետ կապված հետազոտությունների, ֆինանսական վերլուծությունների և այլ ընդհանուր ներդրումային առաջարկությունների կազմում և տարածում:
Արժեթղթերի շուկայում խորհրդատվական ծառայությունների մատուցման կանոններ
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ` պատվերում նշված պայմաններին համապատասխան գործարքների կատարման դեպքում արժեթղթերում ներդրման հետ կապված ՌԻՍԿԸ ԿՐՈՒՄ Է ՀԱՃԱԽՈՐԴԸ: Բանկը ՉԻ ՓՈԽՀԱՏՈՒՑԵԼՈՒ հաճախորդի վնասները, եթե դրանք չեն պատճառվել Բանկի կողմից անբարեխիղճ վարքագծի արդյունքում:

«ВАШ ФИНАНСОВЫЙ СПРАВОЧНИК» https://www.fininfo.am/compare-bonds
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» готовo оказать содействие своим клиентам, по вопросам предоставления консультаций относительно ценных бумаг. Данная услуга может быть оказана также эмитентам, которые обратились к Банку, в рамках процесса организации выпуска ценных бумаг.
В рамках этой услуги ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» осуществляет также предоставление консультаций компаниям относительно структуры капитала, вопросов корпоративной политики, реорганизации и предоставление консультативных услуг по иным вопросам.
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» имеет возможность также осуществлять составление и распространение материалов по изучению сделок с ценными бумагами, по финансовым анализам и другим инвестиционным предложениям.
Правила предоставления консалтинговых услуг на рынке ценных бумаг
Внимание! В случае осуществления соответствующих сделок на условиях, указанных в заказе, риск, связанный с инвестированием в ценные бумаги, несет клиент. Банк не возместит ущерб клиента, если он не был нанесен в результате недобросовестного поведения Банка.